0

0

×

Registrácia

Informácie o profile

Prihlasovacie údaje

alebo sa prihlásiť

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

O NÁS (ALEBO PREČO WOOF)

Katarína MillieAhojte,
 

x rokov som dookola hovorila, že budem mať psa až vtedy, keď budem bývať v dome. A potom toto presvedčenie zmenil jediný pohľad na fotku malinkej sučky westíka hľadajúcej domov, ktorú zverejnil útulok. Neistota a obavy zo záväzku sa  24. marca 2013 zmenili na radosť a šťastie. 

WOOF vznikol nenápadne, prirodzene a s veľkou radosťou v auguste 2014. Baví ma hľadať nový dizajn a funkčnosť doplnkov pre chlpáčov. Ponúkame produkty, ktoré vyrábajú rovnakí nadšenci zvierat a dizajnu, ktorí do svojich produktov vkladajú svoj um, lásku a potešenie. Zároveň, chcem prostredníctvom blogu prinášať zaujímavé a praktické informácie pre všetkých, ktorým doma vrtí chvost :-). 

Jedným z cieľov WOOF je zviditeľniť prácu ľudí, ktorí pomáhajú hendikepovaným zvieratám, zvieratám bez domova či v núdzi. Vyzdvihnúť ich obetavosť a pomôcť im v ich odhodlaní. 
Rozhodli sme sa systematicky podporovať prácu neziskovej organizácie HEMI-hendikepovaní miláčik, ktorá sa stará o liečbu zranených alebo chorých psíkov bez domova, a zároveň im domov pomáha nájsť. 


 

Katarína & Millie